Sokolský běh pro Ukrajinu

Česká obec sokolská, Sokol Čertovka, T. J. Sokol Královské Vinohrady a agentura Raul spojili své síly a společně zorganizovali charitativní akci Sokolský běh pro Ukrajinu.

Na pomoc vybíháme 8. – 20. března. Kupte si startovné za symbolických 100 Kč a vyběhněte. A že chcete přispět více? Můžete! Kolik startovných zakoupíte, takovou částku na pomoc pošlete.

„Výtěžek z projektu půjde do koruny na pomoc ukrajinskému lidu a to jednak přes humanitární organizaci Člověk v tísni, ale také pro zajištění pomoci ukrajinským rodinám u nás v sokolovnách po celé ČR. Těch potřeb už je nyní hodně a se sílící vlnou uprchlíků jich bude ještě daleko více,“ říká Marek Tesař z organizačního týmu.

Za naši T.J. Sokol Jince byl uskutečněn hromadný start
11. března v Sokolské zahradě. Celkem se vybralo 8.400,- Kč. Přímo na místě 6.400,- Kč a samoregistrovaní poslali další
2.000,- Kč. Celkem si zaběhalo 25 účastníků. Ti z vás, kteří by chtěli projekt podpořit, mohou tak učinit ještě do nedělní půlnoci, a to prostřednictvím registrace na odkazu:

Sokolský běh pro Ukrajinu, 8.-20. březen 2022 (behproukrajinu.cz)