Cvičení rodičů s dětmi

Cvičitelka: aktuálně neprobíhá

Cvičení je vhodné pro děti od 1,5 – 5 let věku. Je zaměřené na rozvíjení základních pohybových schopností a dovedností dětí formou hry. Děti se cvičení účastní společně s maminkou, či tatínkem, babičkou …

Cvičební hodina začíná rozcvičením, zahřátím, rozběháním a protažením. Následují hry s tělocvičným náčiním (obruče, míče, šátky, apod.) a různé druhy tzv. ,,opičích drah“. Pokračujeme cvičením na tělocvičném nářadí, které je různě sestavené. Na závěr si zahrajeme nějakou hru a rozloučíme se.

Snažíme se cvičení i různě tématicky zaměřit podle ročního období (Mikuláš, Vánoce, letní opékaní buřtíků).

Těšíme se na Vás

rodiče a děti1

rodice a deti1

2 komentáře u „Cvičení rodičů s dětmi“

1. Dobrý den.
    Bydlíme v Jincích teprve krátce, mám téměř čtyřletou dceru a ráda bych se s ní zapojila. Je možné ji k Vám přihlásit, prosím? A za jakých podmínek? Děkuji předem za informaci. Maierová

1. Dobrý den paní Maierová,
      momentálně cvičení rodičů s dětmi v Sokole bohužel neprobíhá, protože nemáme cvičitelku. Pokud byste o někom věděla nebo byste sama měla zájem cvičení rodičů s dětmi vést, určitě se nám ozvěte na info@sokoljince.cz. Rádi bychom činnost oddílu znovu obnovili.
      Iva Vošahlíková